Pokoje u Gosi

 

Pokoje u Gosi


Ul. Topory 133

 

34-424 Banska NIzna

Kontakt


Tel   604 408 001

 

e-mail  malgorzata.zeglen@interia.pl

Tel 604 408 001

Rodzinny wypoczynek w Szaflarach

 

 

 Pokoje u Gości 

 

Pokoje blisko Term oraz wyciagów narciarskich 

Oferta

Regulamin


 

 

Szanowni Państwo!

Liczymy na współpracę przy przestrzeganiu tego regulaminu, który służyć ma zapewnieniu spokojnego i bezpiecznego pobytu Państwa w naszym obiekcie.

 1. Pokoje w obiekcie wynajmowane są na doby. Doba hotelowa zaczyna się od godz. 15:00 a kończy o godz. 10:00.

 2. Gość zobowiązany jest do dokonania meldunku niezwłocznie po przyjeździe. Należność za pobyt oraz opłatę klimatyczną pobierana jest w dniu przyjazdu (płatność tylko gotówką) nie podlega zwrotowi w przypadku wcześniejszego wyjazdu.

 3. Gość nie może przekazywać pokoju innym osobom, nawet jeśli nie upłynął okres, za który uiścił opłatę.

 4. Gość zobowiązuje się wykorzystać obiekt jedynie do celów mieszkalnych zabrania się organizowania imprez w obiekcie. Wprowadzanie osób spoza obiektu jest zabronione.

 5. Cisza nocna obowiązuje od godz. 22:00 do 6:00 rano.

 6. Obiekt może odmówić dalszego świadczenia usług osobom naruszającym porządek i zasady regulaminu w trakcie przebywania na terenie obiektu, a także może żądać natychmiastowego opuszczenia pensjonatu bez zwrotu opłaty uiszczonej za pobyt.

 7. Obiekt nie ponosi odpowiedzialności z tytułu utraty lub uszkodzenia kosztowności i innych przedmiotów wartościowych albo przedmiotów mających wartość naukową lub artystyczną oraz środków pieniężnych.

 8. Gość ponosi odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów wyposażenia i urządzeń technicznych powstałe z jego winy. Każdy rodzic (opiekun), odpowiedzialny jest za szkody wyrządzone przez dzieci.

 9. Ze względu na wymagania ochrony przeciwpożarowej, w pokoju zabrania się jakichkolwiek przyrządów lub aparatów zasilanych energią elektryczną, np. grzałki, farelki, kuchenki elektryczne itp. Nie stanowiących wyposażenia tych pomieszczeń.

 10. Gość w czasie pobytu zobowiązany jest do odłączania wszystkich przedmiotów elektrycznych z gniazdka np. ładowarki, głośniki itp. gdy z nich nie korzysta.

 11. Do dyspozycji Gości obiekt udostępnia aneks kuchenny znajdujący się przy jadalni. Gość korzystający z aneksu zobowiązany jest do utrzymania w nim czystości.

 12. Na terenie całego obiektu obowiązuje ZAKAZ PALENIA.

 13. Śniadanie w formie szwedzkiego stołu. Prosimy o nie wynoszenie jedzenia, w przeciwnym razie koszty będą doliczane do pobytu.

 14. W obiekcie zabronione jest chodzenie w butach narciarskich. Obuwie należy przechowywać w miejscu do tego przeznaczonym.

 15. Zabronione jest wnoszenie sprzętu narciarskiego, sanek, rowerów itp. do pokoi. Należy przechowywać je w miejscu do tego przeznaczonym.

 16. Do pokoju przypisany jest komplet kluczy zawierający: klucz do pokoju oraz chip do drzwi wejściowych. Prosimy o zamykanie drzwi wejściowych do obiektu podczas trwania ciszy nocnej.

 17. Z chwilą otrzymania kluczy stajecie się Państwo gospodarzem pokoju.

 18. Po upływie terminu pobytu Gość jest zobowiązany pozostawić klucz w drzwiach. Za zgubienie kluczy pobieramy opłatę w wysokości 100 zł.

 19. Przedmioty osobistego użytku pozostawione w pokoju przez wyjeżdżającego gościa będą odesłane na jego koszt. W przypadku braku dyspozycji obiekt przechowa przedmioty przez 1 miesiąc, a następnie przekaże na cele charytatywne lub do użytku publicznego.

 20. Sala zabaw dla dzieci przeznaczona do korzystania wyłącznie pod opieką osób dorosłych.

 21. Rodzic (opiekun) odpowiada za bezpieczeństwo swoich dzieci na terenie całego obiektu.

 22. Wjazd i parkowanie pojazdów dozwolone jest wyłącznie w miejscach wyznaczonych. Parking jest bezpłatny, niestrzeżony, monitorowany. Właściciel terenu nie ponosi odpowiedzialności za pozostawione pojazdy ani znajdujące się w nich mienie. Obiekt oferuje jedno miejsce parkingowe za każdy wynajęty pokój.

 23. Obiekt nie akceptuje zwierząt.

 24. Korzystanie z usług „POKOJE GOŚCINNE U ZOSKI” stanowi akceptację niniejszego regulaminu. Nieznajomość regulaminu nie zwalnia od przestrzegania zasad w nim zawartych.

 

 

 

Dziękujemy za uwagę i życzymy Państwu udanego pobytu!